Topservis Bratislava - Komplexné čistenie a tepovanie Bratislava

Je  ▪   ▪  Túto stránku videlo ľudí.


koberec3
koberec
koberce2


Využite naše služby a sedačka je opäť ako nová

Hĺbkové tepovanie Bratislava


       Zabezpečujeme vysokokvalitné hĺbkové tepovanie a čistenie čalúneného nábytku, sedačiek, kobercov, postelí , matracov, stoličiek, kresiel ...
Na čistenie používame profesionálne priemyselné stroje a účinné čistiace prostriedky , ktoré dokážu odstrániť znečistenie z hĺbky vlákien.
Postaráme sa Vám o dôkladné odstránenie znečistenia , prachu, roztočov a zápachu. Tepovaním skvalitnené prostredie ocenia hlavne alergici. Prostredie bude zdravé a čisté pre Váš život.


Hĺbkové čistenie – priebeh


       Povrch čalúneného nábytku sa pod tlakom nastrieka roztokom teplej vody a čistiaceho prostriedku . Tento roztok rozpustí aj hlboko zanesené nečistoty a následne je spolu s nečistotami odsatý. Týmto spôsobom odstránime zanesenú špinu, zažraté škvrny, mastnotu , roztoče a pach.
Po čistení nezostáva čalúnenie mokré iba vlhké so zbytkovou vlhkosťou 3,5 % . Táto vlhkosť vyschne za 4 – 10 hod. v závislosti od znečistenia povrchu , vlhkosti a teploty prostredia.
...a škvrny už nebudú ozdobou Vašej sedačky.


kreslo sedacka

Výskyt roztočov v bytoch


       Pravidelné tepovanie sedačiek a čistenie kobercov je podľa svetovej zdravotníckej organizácie dôležité najmä pre výskyt roztočov. Roztoče sú jedným s najčastejších príčin vzniku astmy a sennej nádchy. Roztoče sa živia drobnými odpadnutými čiastočkami ľudskej kože. Dobre sa im darí v tmavom, vlhkom a teplom prostredí. Naopak v suchu, tme a pri nízkej a vysokej teplote hynú.
Mŕtve roztoče sú však naďalej súčasťou bytového prachu ako hlavného alergénu. Bytový prach je zložený z klasického prachu, živých a mŕtvych roztočov a z ich alergénov, ktoré sú najviac obsiahnuté v ich výlučkoch. Tie sú najťažšou zložkou bytového prachu a preto majú tendenciu sa usádzať na zem.


roztoč


Odstránenie roztočov


       Ideálny spôsob pre alergikov je odstránenie roztočov tepovaním a následným ošetrením prípravkom proti roztočom, ktorý zabráni ich ďalšiemu výskytu. Ich aplikáciou zabránite výskytu na 6 – 9 mesiacov.


Tepujeme a čistíme na území Bratislavy a v okolí.


Späť
  ▪   O NÁS  ▪   UPRATOVANIE  ▪   HĹBKOVÉ TEPOVANIE  ▪   ČISTENIE KOŽE  ▪   CENNÍK  ▪   KONTAKT  ▪  
designed and powered by Hybridus.sk © copyright 2011